Odborné semináře

Jste projektant, řemeslník nebo specializovaný velkoobchod? Profitujte z našich znalostí! Připravili jsme pro vás odborné semináře šité na míru právě vám.

Seminární centrum

Naše školicí centrum se nachází v areálu naší pobočky v Ostravě. A ať už jste ze západních Čech nebo z jižní Moravy, cesta k nám se vám vyplatí, budete odjíždět s hromadou nových informací a zážitků.

Náplň školení

Připraveny jsou pro vás tématické semináře zaměřené na aktuální trendy a moderní technologické postupy v oblasti sanitární a topenářské techniky. Poskytneme vám cenné informace, detailní vysvětlení a chybět nebudou ani praktické ukázky. Proškolit vás můžeme i na témata, které jsou pro vás relevantní. Nebude chybět ani prohlídka našeho showroomu. A protože člověk nežije jen ze znalostí, můžete se během školení těšit na bohaté občerstvení a bar s pitím a dobrou kávou.

Semináře jsou koncipovány buď jako dvoudenní s ubytováním ve 4* hotelu v centru města, aktivním odpočinkem, večerním programem a neformální večeří, nebo jako jednodenní.

Čas je pro nás vše a toho vašeho si velice vážíme. Naše semináře jsou proto zcela zdarma.

Vedoucí seminárního centra, Ing. Marek Holko, s vámi probere nejrůznější stavební situace a vysvětlí moderní technologické postupy formou přednášky a videí. Během školení si můžete mnohé postupy vyzkoušet i prakticky.

Program jednodenního školení:

Program dvoudenního školení:

Na koho se obrátit:

Veronika Mihalčíková

Ing. Marek Holko

  • vedoucí seminárního centra
Naše webová stránka využívá soubory cookie, které umožňují uživatelsky co nepříjemnější používání této webové stránky, její zlepšování a získávání statistických dat. Soubory cookie nepoužíváme pro vytváření uživatelských profilů. Více informací najdete v našem Prohlášení o ochraně osobních údajů