Odborné semináře

Jste projektant, řemeslník nebo specializovaný velkoobchod? Profitujte z našich znalostí! Připravili jsme pro vás odborné semináře šité na míru právě vám.

Seminární centrum

Naše školicí centrum se nachází v areálu naší pobočky v Ostravě. A ať už jste ze západních Čech nebo z jižní Moravy, cesta k nám se vám vyplatí, budete odjíždět s hromadou nových informací a zážitků.

Náplň školení

Připraveny jsou pro vás tématické semináře zaměřené na aktuální trendy a moderní technologické postupy v oblasti sanitární a topenářské techniky. Poskytneme vám cenné informace, detailní vysvětlení a chybět nebudou ani praktické ukázky. Proškolit vás můžeme i na témata, které jsou pro vás relevantní. Nebude chybět ani prohlídka našeho showroomu. A protože člověk nežije jen ze znalostí, můžete se během školení těšit na bohaté občerstvení a bar s pitím a dobrou kávou.

Semináře jsou koncipovány buď jako dvoudenní s ubytováním ve 4* hotelu v centru města, aktivním odpočinkem, večerním programem a neformální večeří, nebo jako jednodenní.

Čas je pro nás vše a toho vašeho si velice vážíme. Naše semináře jsou proto zcela zdarma.

We need your consent to load the $$service$$ service.

Because we value your privacy, we hereby request your permission to use the following services. You can revoke your consent at any time. To do so, use the link to the "Cookie Settings" at the bottom of the page.

Vedoucí seminárního centra, Ing. Marek Holko, s vámi probere nejrůznější stavební situace a vysvětlí moderní technologické postupy formou přednášky a videí. Během školení si můžete mnohé postupy vyzkoušet i prakticky.

Program jednodenního školení:

Program dvoudenního školení:

Na koho se obrátit:

Seminární centrum