Kontakty

Pobočka a kontaktní místo Viega pro Českou a Slovenskou republiku:

Provozovna
Hrušovská 13/2969 702 00 Ostrava
+420 595 054 933 info@viega.cz +420 595 054 162
Seminární centrum
Hrušovská 2969/13 702 00 Ostrava Veronika Dušková
00420 - 596 512 873 veronika.duskova@viega.cz
Viega s.r.o.
Zdíkovská 61/3030 150 00 Praha 5 IČO: 26740419 DIČ: CZ26740419
Objednávky
Eva Jaloviecová

Vedení společnosti:

Stanislav Šeliga
jednatel společnosti
Kateřina Klimšová, DiS.
ředitelka marketingu pro Českou a Slovenskou republiku
Ing. Marek Fojtík
obchodní ředitel pro Českou republiku
+420 724 881 540 marek.fojtik@viega.cz
Ing. Peter Lipták
obchodní ředitel pro Slovenskou republiku
+421 903 280 888 peter.liptak@viega.sk

Regionální technické zastoupení v České republice:

Ing. Jaroslav Kunc
technický poradce pro Prahu a střední Čechy
+420 602 274 732 jaroslav.kunc@viega.cz
Roman Bartl, DiS.
technický poradce pro jižní a západní Čechy
+420 725 456 848 roman.bartl@viega.cz
Jiří Vašíček
technický poradce pro jižní Moravu
+420 725 555 397 jiri.vasicek@viega.cz
Martin Lejsek
specialista na sanitární techniku
+420 725 456 850 martin.lejsek@viega.cz
František Adamec
technický poradce pro severní Čechy
Ing. Pavel Zámečník
technický poradce pro východní Čechy
+420 602 186 997 pavel.zamecnik@viega.cz
Pavel Kůřil
technický poradce pro severní Moravu
+420 602 298 258 pavel.kuril@viega.cz

Regionální technické zastoupení ve Slovenské republice:

Martin Hudec
technický poradce pro Bratislavu a západní Slovensko
+421 948 883 523 martin.hudec@viega.sk
Ing. Pavel Lukačovič
technický poradce pro střední Slovensko
Ing. Pavol Vojtko
technický poradce pro Bratislavu a zapadní Slovensko
+421 918 155 636 pavol.vojtko@viega.sk
Ing. Marcel Korhel
technický poradce pro východní Slovensko
+421 910 128 129 marcel.korhel@viega.sk