Uzávěry zpětného vzdutí
Uzávěry zpětného vzdutí

Uzávěry zpětného vzdutí Vám ušetří mokrá překvapení tím, že při zahlcení kanálu automaticky uzavřou odtok nebo hlavní vedení.

Viega nabízí uzávěry zpětného vzdutí jako jednotlivou nebo sběrnou pojistku pro použití ve vlhkém prostředí – i s elektronickou kontrolou. Uzávěry zpětného vzdutí jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, odolných plastů. Jsou odolné vůči nárazům a teplotě do 95 °C. Údržba a čištění je snadné a lze jej provádět zcela bez nářadí. Při výběru výrobku má velký význam, zda jde o odpadní vodu obsahující fekálie nebo bez fekálií.

Uzávěr zpětného vzdutí pro odpadní vodu s fekáliemi (černá voda)

Grundfix Plus je sběrná pojistka a podle DIN EN 13 564 odpovídá typu 3. Uzávěry zpětného vzdutí této konstrukce mají automatický, motorový provozní uzávěr a ruční ovládání. Při zpětném vzdutí se pomocí čidla zpětného vzdutí automaticky uzavře motorový provozní uzávěr. Po uvolnění zpětného vzdutí se uzávěr opět otevře. Aktuální stav je viditelný a navíc je zavření provozního uzávěru hlášeno akustickým signálem. Přístroj je odolný vůči zaplavení a může se proto použít i ve venkovním prostředí.

 

Grundfix Plus Control nabízí dodatečné plus v bezpečnosti a komfortu, protože denně dochází k automatické kontrole díky elektronicky řízené jednotce. Je vybaven akumulátorem pro funkci při výpadku proudu, řídícím a signalizačním zařízením s ovládaním pomocí 3 tlačítek, LC displejem a stručným textovým zobrazením.

Uzávěry zpětného vzdutí pro odpadní vodu bez fekálií (šedá voda)

Grundfix: S 3násobnou pojistkou zpětného vzdutí: dva automatické provozní uzávěry a ruční ovládání

 

Optifix 3: Sklepní odtok s 3násobnou pojistkou zpětného vzdutí, nastavitelný do výšky a otočný, rošt z plastu


Sperrfix 3: trubkový zápachový uzávěr s 3násobnou pojistkou zpětného vzdutí

Další informace

Produktová skupina X4

Grundfix uzávěr zpětného vzdutí
Grundfix uzávěr zpětného vzdutí / pojistka zpětného vzdutí
Grundfix Plus Control
Grundfix Plus Control nabízí dodatečné plus v bezpečnosti a komfortu, protože denně dochází k automatické kontrole díky elektronicky řízené jednotce.
Optifix 3 sklepní odtok s pojistkou proti zpětnému vzdutí
Optifix 3 sklepní odtok s pojistkou proti zpětnému vzdutí
Sperrfix 3 trubkový zápachový uzávěr
Sperrfix 3 trubkový zápachový uzávěr