Ovládací desky Visign 2009-02-20
Ovládací desky Visign

Dobrý design se stále dále vyvíjí. Viega rozšiřuje sérii Visign for Style o dvě nové varianty designu: Visign for Style 13 a 14. Četné ovládací desky lze nyní také zabudovat vázané na obklad.

Ovládání elegantním způsobem: vázané na obklad

 

Základnu pro montáž vázanou na obklad tvoří montážní rám pro ovládání WC a pisoáru. Pomocí cca 4,5 mm hlubokého montážního rámu lze namontovat ovládání sérií Visign for More a pomocí cca 7 mm hlubokého montážního rámu ovládání série Visign for Style. Zvláštní výhoda: Hloubku montážních rámů ve stěně lze při montáži individuálně přizpůsobit o 5 až 18 mm, aby se vyrovnaly různým tloušťkám obkladů. Ovládání tak tvoří se stěnou absolutně rovnou plochu.Individualita při realizaci koupelny

 

Ovládací desky s nasazenými prvky jsou navíc podtrženy neuzavřeným vzhledem. Visign for Style 12 v jednotabulovém bezpečnostním skle - čiré/světle šedé, Parsol/černé a nebo čiré/mátově zelené se přitom dodává výhradně s montážním rámem vázaným na obklad. Ale to ještě není vše: Hotová montážní sada umožňuje vázané vsazení např. obkládaček jako ovládání - pokud je lze uříznout a integrovat do rámu.

 

Novinka na stěně: Visign for Style 13 a 14

 

Více zdůrazněných tvarů, méně detailů: to je další vývoj série Visign for Style, které Viega nyní obohatila o Visign for Style 13 a 14. Oba nové designy se ve svém výtvarném ztvárnění důsledně zaměřují na perfektní funkci a působivou čistotu. Ve středu pozornosti jsou původní tvary designu – kruh a obdélník - ovládání je vidět na první pohled. Vzhled, na který se rádi díváme a dotyk, kterým se nejpříjemněji dotýkáme.

Visign for Style 12 Ovládací deska vázaná na obklad
Visign for Style 12 Ovládací deska vázaná na obklad
Visign for Style 14 Ovládací deska
Visign for Style 14 Ovládací deska
Visign for Style 10 Ovládací deska
Visign for Style 10 Ovládací deska